Ataşehir Ayışığım Anokulu

Tam Gün eğitim

‘BİLGİ GÜÇTÜR’ inancıyla çıktığımız yolculukta okulumuzda aile sıcaklığı, anne-baba şefkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile beraber kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, meraklı, neşeli, aktif, gelişime açık bireyler yetiştirirken onların gelecek yüzyılın nitelikli bireyleri olmaları adına tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilen Bilim Merkezli bir eğitim kurumuyuz.

placeholder
Tam gün Eğitim
placeholder
Uzman Eğitimci Kadro
placeholder
Zengin Fiziki Şartlar
placeholder
Organik Beslenme

Ana Değerlerimiz

placeholder Atatürk ilkeleri ışığında
placeholder Sevgi ve Saygıyla
placeholder Özgüvene Sahip
placeholder Takım Olabilen
placeholder Çevre Bilincine Sahip
placeholder Pozitif Düşünen
placeholder Sanat Sever
placeholder Sporcu

Misyonumuz

Öğrencilerimizin birey olarak, yaşadığı topluma ve dünyaya saygılı, çevreye duyarlı, doğa haklarını koruyan, çalışan, çözüm odaklı, yaratıcı düşünebilen, vatanını ve milletini seven, neşeli ve mutlu birer insan olarak yetişmelerine destek olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslar arası standartlar baz alınarak, çoklu zeka kuramını kullanan, öğrenci merkezli, yenilikçi, dinamik olanaklar yaratan, demokratik, evrensel değerleri içselleştirmiş bir kurum olmak.

864
öğrenme saati
928
beslenme saati
46
etkinlik saati
65
eğlence zamanı
54
eğitmen gözetimi

Eğitim Kadromuz

Tüm eğitim kadromuz konularında uzman, dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri takip eden, sürekli yenilikleri öğrenerek çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamaya odaklanmıştır.

logo1

Ayışığım Ataşehir Anaokulu olarak amacımız çocuklarımızda var olan yetenekleri keşfetmek için uygun ortam doğru program uygulamaktır.